Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 
Россия экстрадирует в Украину ярую сепаратистку. Её соратники в панике

Ватным предателям Украины не понять элементарных вещей: за нарушение закона (государственную измену, как с Яндексом вышло) всегда должно следовать наказание. Тупая ватница решила, что если она кричала "Путин, введи войска!", то ей всё положено в России.

Не так сталось, як гадалось!

Предательница Украины просто переоценила себя и не поняла, что то, что разрешено Януковичу, не разрешено ей в той же мере и объёме. Чем тупая курица думала – не ясно. Каждому по заслугам.


Росія екстрадує в Україну затяту донецьку сепаратистку. Її соратники в паніці

Колишнього проректора Донецького університета Тетяну Мармазову, відому своїми проросійськими та сепаратистськими поглядами, Росія екстрадує в Україну. Про це у себе на сторінці у Facebook написав журналіст Олександр Чаленко, який теж переховується у Росії.

«Таня – це та людина, яка протистояла за часів Ющенка нав'язуванню Донецькому університету імені українського клінічного націоналіста Василя Стуса. Це людина, яка била на всіх сесіях Донецької міськради в дзвони під час Євромайдану, коли інші мовчали», – написав він.

«З 2014 року вона як сепаратистка в українських списках на арешт. Ви всі прекрасно [розумієте], що Таню на Україні чекає СБУ», – зазначив він.

Зазначимо, що Тетяна Мармазова є дружиною українофоба та колишнього прес-секретаря ФК «Шахтар» (Донецьк) Руслана Мармазова, який також переховується в Росії.

Про сумні перспективи своєї дружини він розмістив відповідний пост на Фейсбуці: «В эту секунду твориться жуткое беззаконие. Мою жену Таню в Туле тащат в суд и будут выдворять на Украину. На заклание СБУ. Прошу всех, кто нас знает, об участии. Храни вас Бог! Слава Донбассу!»