Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 
На Крыме ещё с 2013 года начали готовиться к оккупации Россией

Цитирую ниже Алі Татар-заде. о событиях на Крыме с 2013-го года. Прочитав об убийствах мэров крымских городов становится более понятна картина с захватом Крыма Россией. К нему (захвату) готовились заранее и тщательно. Евромайдан, видимо, разрушил планы Кремля и вынудил действовать спонтанно, что привело к ошибкам и горячей войне на Донбассе.


Кримська спека – 2

Сьогодні знайден повішеним мер Коктебеля. Власне, не мер – мерів тепер в Криму майже нема – "галава адміністрації". Його посаду довго ніхто не хотів займати. Цього ледь умовили. Він приступив до виконання наприкінці квітня, 41 рік от роду, весь такий повний планів – і от не дотягнув навіть до скінчання "сезону".

Днем раніше помер від невідомої хвороби Юрій Жеребцов, 46 років – права рука Гобліна по Західному Криму, активний учасник провокацій проти українських військових 2014 року. Причини смерті "вскритіє покажет".

Колись, протягом 2013 року, тобто за рік перед окупацією, в Криму поубивали одразу штук шість мерів. Переважно – самостійних самодурів (задним числом можна сказати, що кожен з них міг в силу амбицій зчинити впливовий спротів окупації на своїй ділянці; хоча міг і продатись). Тоді ми це прозвали "Кримська спека", навіть не уявляючи, до чого вона веде.