Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

19.09.2017 ВІВТОРОК

Доброго дня, друзі. Вівторок, три новини та ремарка.

• Сенат США ухвалив проект оборонного бюджету країни на 2018 рік обсягом $700 мільярдів, в якому передбачено надання $500 мільйонів військової допомоги Україні включно з оборонною летальною зброєю.

• Україна веде перемовини щодо продажу п'ятнадцятирічних евробондів на суму $3 мільярди під 7,375% річних (вперше з 2013 року). Хороший сигнал інвесторам – в Україну вірять Світові гроші.

• 128 країн (зі 193) підписали декларацію про реформування ООН, спрямовану на спрощення процедур і децентралізацію рішень з більшою прозорістю, ефективністю і звітністю.

Тепер ремарка-продовження вчорашнього посту про миротворців.

Якщо ви сумніваєтесь в місії миротворців ООН, якщо ви наводите у приклад невдалі випадки розташування миротворців в інших країнах, значить ви досі не зрозуміли статтю "Початок Шляху" від 2015 року, і досі вірите у геній Путіна. Так ось:

1. Миротворці на Донбасі це технологія ЗАХОДУ з повернення Україні її території. І території без московійських військ. Тобто Захід грає з Україною по один бік столу і допомагає нам відновити нашу територію, але так, як можна це зробити в нинішніх умовах.

2. Москва може критикувати ідею миротворців навіть в момент їх введення (і навіть після). Це не має жодного значення, це інформаційний шум, абабагаламага. Та ви маєте розуміти як двічі два, що миротворців не введуть без згоди Московії (Волкер–Сурков). І маркер того, що миротворців вводять — це маркер того, що Московія йде з України. Миротворці — це обгортка процесу (для внутрішнього користування в Московії). Просто пускайте повз вуха все, що кажуть в Московії на цю тему — це не має практичного значення.

3. Через те, що миротворці є технологією Заходу й України, то з часом (коли буде проведено вибори на Донбасі та виконано інші пункти дорожньої карти) миротворці підуть і передадуть державний кордон Україні. Та всередині Московії Путін все одно буде переможцем, бо "знову всіх переграв, дотиснувши Україну та Захід виконати Мінськ-2". Однак це не наші проблеми, заборонити на Московії говорити нісенітниці Волкер ніяк не може.

4. Як я розумію хорватський варіант? Це миротворці плюс можливість воєнної операції в майбутньому. І далеко не факт, що вона знадобиться і її проведуть. Та сам факт того, що її можуть провести (згідно з новим "хорватським" законопроектом Турчинова), вже повинен діяти на московських терористів на Донбасі та на Московію. Повинен висіти над ними ґільйотиною та формувати швидкість та логіку процесові реінтеграції Донбасу (а миротворці-то наші; тому заважати нам не будуть якщо щось..)

Якщо ви вивчите ці чотири пункти як двічі два та перестанете вірити в те, що Москва диктує якісь умови (10 пакетів санкцій вам для підказки), і повірите в те, що Україна та Захід виступають єдиним фронтом, і Захід на цьому не одну собаку з'їв (і ще з'їсть), — тоді у вас в голові все ляже на своє місце, і ви не будете озиратися на Кіпр. Бо там інша ситуація — там два народи (греки та турки) розділено миротворцями заради мирного життя без війни. А в Україні — один народ і одна територія.

Хорошого всім дня.