Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 
Думка українських спортсменів-легкоатлетів на недопуск російських легкоатлетів на Олімпійські Ігри 2016 в Ріо
Думка українських спортсменів-легкоатлетів на недопуск російських легкоатлетів на Олімпійські Ігри 2016 в Ріо

Хочу відповісти як зможу на політичні погляди українських тренерів, спортивних функціонерів та спортсменів, що проявились під час інтерв'ю телеканалу РФ "Росія-1". Якщо залишити зрозумілі всім адекватним громадянам України нюанси про те, що Росія веде проти України відкриту війну, стерши зі свого обличчя всі відзнаки, то можна сказати наступне.

Переглянув ролик навіть не до кінця. В цілому картина ясна. Спортсмени відстоюють свої егоїстичні "дружні" і особисті стосунки з російськими легкоатлетами. У якийсь повії її йобарь не поїхав на Олімпійські Ігри і їй доведеться самій себе втішати наодинці, у когось ще щось там... Хтось про подвійні стандарти заговорив. Але в цілому в головах цих легкоатлетів вимальовується картина така: спорт – це лише спорт, а тому не треба мішати все в купу і через політику не варто було відмовляти російським спортсменам в участі в Олімпійських Іграх 2016 року в Ріо. Все це говорять українські спортсмени і функціонери.

Якщо до цих зрадників не доходить по-хорошому, то чекаємо їх повернення на їх уже колишню Батьківщину, т. к. зрадники нам не потрібні.

Якщо для них спорт – лише спорт і не треба все змішувати в одну купу, то я продовжу логічний ланцюжок: а театр – лише театр (правда ж? Чьо там!), музика – лише музика, мистецтво – лише мистецтво, а телебачення – лише телебачення (особливо ЛайфНьюз!).

Я навіть залишу за дужками питання про особу, відповідальну за зв'язок спортсменів з громадськістю (ну тіпа прес-аташе....) і яким чином представник ворожого телеканалу змогла отримати доступ до цих тупих тіл. Ой, матінко! У них же телебачення – це лише телебачення. Як же я забув....

У 1936-му році в Європі теж так думали дядьки і тітки постарше цих соплюх. Теж хотіли підбадьорити Адольфа Батьковича. Мовляв, проведемо в Берліні Олімпійські Ігри і Гітлер розчулиться і припинить свої наїзди. Ось тільки Гітлер не знав про це. Тільки от Гітлер подібні жести (як і будь-який агресор) прийняв за слабкість старенької Європи.

А через три роки Німеччина почала другу світову війну. І театр відразу перестав бути просто театром, спорт перестав бути просто спортом.... проте смерть перетворилася на "лише смерть".