Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 
Географічне непорозуміння Україна продовжує розчаровувати Росію

Україна продовжує розчаровувати. І російську владу, і російських "лібералів" – всіх. Суцільне географічне непорозуміння ця Україна. Росія напала на Україну, а українці, замість того щоб радіти і закидати лафети квітами, посміли організувати якісь бандитсько-нацистські батальйони і зупинити просування соколов Стрєлкова.

Росіяни у цей непростий час пропонують братам мову любові, а ті воліють висловлюватися мовою ненависті. Ходорковський і навіть сам Навальний пояснюють їм, що Крим – не бутерброд, а вони вимагають відновлення своєї територіальної цілісності. Націоналюгі, бандерівці, исказители історії!

Україна заборонила польоти російським авіакомпаніям, що здійснювали незаконні рейси в Крим, а у відповідь в Москві вирішили і зовсім обмежити польоти всіх українських авіакомпаній, але вважається, що авіаційне сполучення між двома країнами перервала Україна – і, природно, зробила собі гірше.

Роскомнагляд заборонив незліченну кількість мережевих ресурсів, російських і українських, я сам пишу цей текст для заблокованого видання, але рішення Києва обмежити доступ до російських соціальних мереж, цим цитаделям правди, що викликало сказ всіх людей доброї волі, в хід пішла навіть сама Ксенія Собчак, чесна і непідкупна.

Але найцікавіше зараз відбувається навколо залізниць. Російські ЗМІ стверджують, що Українські залізниці збираються перервати сполучення з Росією. Українські чиновники це спростовують, але російські журналісти не вгамовуються – немає диму без вогню! І, природно, цей намір тут же кваліфікується як деструктивне, русофобське і здатне зашкодити тільки самим українським громадянам – ну кому ж ще?

Про те, що Російські залізні дороги відмінили потяги в українському напрямку ще три – три! – роки тому, намагаються не згадувати.

А якщо і згадують, то мудро вказують, що Російські залізні дороги вчинили правильно, так як не хотіли ризикувати своїми дорогими пасажирами. А Українські залізниці, зрозуміло, чинять не так правильно, адже ризикувати їм ніким – "хохли" не люди. І ось вже чесні журналісти і майстри культури в один голос розповідають, що Україна не виправдала їхніх очікувань і перетворюється на ще одну Росію, а черговий опозиціонер, який сидить на стільці Нємцова, матюкає читача, який посмів порівняти самого Єльцина з якимось там Порошенко, ось сволота!

Опозиціонер, слазь зі стільця. Дорогий твоєму серцю Єльцин не тільки тасував Чубайсів, Нємцова і Кирієнко – і дотасовался до Путіна. Він ще й розв'язав дві ганебні чеченські війни – і ніяка вдячна пам'ять колишніх соратників не скасує цього ганебного факту. А нелюбимий тобою Порошенко намагається зупинити ще одну розв'язану Кремлем війну – на цей раз вже на українській землі. Так, у нього не дуже добре виходить – такого вже Єльцин вибрав наступника. Надійного. Сподіваюся, хоч він так сильно не розчаровує росіян, як Україна.

http://mirror715.graniru.info/opinion/portnikov/m.261187.html