Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Згадайте як, за яких обставин Надя Савченко потрапила до рук терористів. Я навмисно не пишу "у полон", тому що нам ще доведеться дізнатись коли саме Надію Савченко завербували росіяни – до чи після.  За великим рахунком це й не важливо по суті.

З перших хвилин полону Савченко Наді (зупинюсь на цьому терміні для спрощення) нам показали  "допит" Наді. На перший погляд Надя поводиться мужньо, хоча й відчуває страх.

З перших днів полону її завозять до еРеФії у СІЗО. Періодично над нею відбувається "суд", на якому "полонянка" Надя Савченко голосно, довго та різко критикує Росію, Путіна тощо. Я одразу помітив розбіжності між тим, що дозволено Савченко та іншим бранцям. Одяг з великим трезубом. Вона на 02:40 хв. розказує про "укрАинских воєнних", поносить Росію та російських військових і це їй дозволяють і це показують нам. Навіщо?

Все просто - нам її рекламують, зароджують в нас любом до Надії Савченко, аби потім вкинути її нам у наш інформаційний простір у потрібний момент.

Савченко ніколи не була в полоні й не голодувала. Про це заявила (і я з цим згоден) визволена волонтерка Гайде Різаєва: «Що нас сюди всіх привело? Звісно ті псевдогерої, з якими ми зіштовхуємося на сьогоднішній день… Оскільки я сама побувала в полоні, зауважу, що так, як поводила себе Савченко в полоні, апріорі недопустимо так себе поводити в полоні людині, яка знаходиться на непідконтрольній частині України: ходити в футболках із тризубом, викрикувати у залі засідання «слава Україні» тощо».

Так, це дуже неприємно визнавати, що ми довгий час були обмануті. Але краще пізніше, ніж ніколи визнати це. Надію Савченко обміняли на двох терористів – військовослужбовців РФ Єрофєєва та Александрова. Так, провели нас, і замість двох полонених битих терористів вчухали нам одного "визволеного" небитого терориста. Профіт для РФ в усьому!

Народ верещав та вимагав звільнити Надю і нагородити її званням Героя України. Що ж – нагородили. Порошенко зробив те, що мусив зробити. Хоча, можливо, він зробив помилку, надавши звання Героя України Надії Савченко.

Урок інформаційної війни на прикладі Надії Савченко засвоєно