Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 
Выступление группы Скутер (Scooter) в Крыму?

Знову довелося нам підключати у Німеччині важку медійну артилерію для того, щоб дати по голові тим, слава Богу, нечисленним німцям, які все ж вирішують відвідати анексований Крим із порушенням українських законів. Цього разу маємо справу із відомим техно-гуртом Scooter, музику якого ми знаємо ще з юності і який вирішив дати концерт в Балаклаві.

Оскільки всі спроби зв'язатися з менеджерами рок-групи, щоб по-доброму відговорити від такого авантюрного кроку, не увінчалися успіхом, довелося виходити на публічний рівень.

Що може бути потужнішим ніж найтиражніша німецька газета Bild (понад 12 млн. читачів)? Саме у ній з'являється стаття впливого журналіста про запланований скандальний виступ "Скутера" в Криму.

Завдяки оперативній реакції заступника Генерального прокурора Євгена Єніна Eugene Enin, за що йому особлива подяка, вдалося вмістити детальні роз'яснення про юридичні наслідки порушення вітчизняного законодавста (до 8 років тюрми!)

Вже наступного дня критика вояжу Scooter була підхоплена усіма без виключення авторитетними ЗМІ в Німеччині, включаючи головні канали телебачення, ставши топ-новиною.

Таким чином, вдалося мобілізувати усю міць німецьких мас-медіа, щоб вплинути на рішення гурту і скасувати нелегальну поїздку в Крим.

Подивимося, чи ця медійна атака небувалого розмаху принесе успіх.

Якщо ні – то пану ейч пі бакстеру, лідеру гурту scooter, щонайменше доведеться не лише забути про свій запланований на жовтень концерт у Києві, а й назавжди попрощатися зі своїми українськими фанатами, розчарованими його неприпустимою поведінкою.

А в ідеалі хотілося б накінець побачити ще більш жорсті дії наших правоохоронних органів, включаючи кримінальні переслідування та відвовідні звернення за правовою допомогою до ФРН, аби раз і назавжи відбити охоту порушувати наші закони.